Oční optika Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Dodací a nákupní podmínky

Provozovatel internetového on-line prodeje kontaktních čoček Aplikační centrum kontaktních čoček, Český Těšín, stanovuje následující dodací podmínky a podmínky pro nákup v této internetové prodejně:

* Internetový prodej se řídí platnou legislativou v České republice a EU.
* Prodej je možný jen zájemcům, kteří mají první aplikaci objednávaných čoček provedenou v aplikačním středisku (u očního lékaře nebo kontaktologa) a zúčastňují se pravidelných následných kontrol.
* Objednávka je možná jen v případě, že předpis na korekci zraku není starší než 1 rok
* Nedodržení pokynů Vašeho kontaktologa může poškodit Váš zrak.
* Pokud nemáte dosud čočky aplikovány, můžeme Vám první aplikaci a pravidelné následné kontroly zajistit.
* Pokud chcete objednat dvě různé kontaktní čočky, musíte objednávat každou kontaktní čočku zvlášť. U obou objednávek musíte potvrdit, že kontaktní čočky byly aplikovány kontaktologem. U druhé objednávky stačí uvést pouze správnou emailovou adresu a v poznámce můžete uvést, že si přejete objednávky spojit.
* Úspěšné odeslání objednávky je vždy automaticky potvrzeno. Objednávka zboží bude v průběhu maximálně několika hodin ručně potvrzena e-mailem. Při objednávce na dobírku (poštovné a balné 85 Kč, na Slovensko cca 110 Kč) bude zboží odesláno nejpozději do 3 pracovních dnů. V případě, že nebude možno zboží do 3 pracovních dnů odeslat, bude na tuto skutečnost objednávající upozorněn emailem. Zboží, které není skladem v ČR (například některé torické nebo barevné kontaktní čočky) bude odesláno objednávajícímu obvykle až v průběhu několika týdnů. V potvrzení objednávky (nebo následně po upřesnění dodavatelem v ČR) bude tato doba uvedena.
* Doprava zboží je zajišťována Českou poštou jako doporučené psaní nebo cenný balík, a to podle ceny zásilky. Případné reklamace u České pošty (například ztrátu zásilky) vyřizuje po Vašem upozornění naše prodejna.
* Doklady o nákupu a doručení zboží uschovejte laskavě pro případ reklamace nebo vrácení zboží. K reklamaci zboží je nutno doložit i šarži výrobku (LOT), která je uvedená na krabičce kontaktní čočky, abychom si mohli my a výrobce kontaktní čočky ověřit, že se jedná o originální zboží (navíc určené pro náš trh) a zakoupené v naší prodejně.

Tyto dodací a nákupní podmínky platí od 1. ledna 2009

Dobírka

Zásilku zaplatíte při převzetí zboží kurýrem České pošty. Při platbě na dobírku uvádějte dodací adresu, na které budete v dopoledních hodinách, aby Vám bylo zboží dodáno do vlastních rukou. V případě , že nebudete doma zastižení , Česká pošta Vám ve Vaší schránce zanechá zprávu o doručení. Na základě této zprávy/ lístku/ si budete moci balíček s konktaktními čočkami vyzvednout na poště.
Cena balného a poštovného při platbě dobírkou je 85 Kč.

Bankovní převod

Platbu je třeba převézt na náš účet. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s údajemi potřebnými k převodu peněz – celková částka k úhradě, číslo našeho účtu (247660211/0300) a variabilní symbol, který bude uveden v emailu potvryujícím úspěšné přijetí objednávky. Peníze nám jsou připsány během 1-3 dnů. Po kontrole platby zboží ihned odesíláme (pokud je v našem expedičním skladě) a nebo zboží okamžitě objednáváme v centrální skladě pro ČR.
Cena balného a poštovného při platbě bankovním převodem je 49 Kč.

Hotově

Zásilku zaplatíte při převzetí v naší oční ambulanci. Platba za balné 0 Kč.
Vyzvednout zásilku je možné kdykoliv v pracovní době oční ordinace t.j
pondělí 7.00 - 15.00
úterý 7.00 - 17.00
středu 7.00 - 12.30
čtvrtek 7.00 - 18.00
pátek 7.00 - 12.30