Oční optika Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

Dodací a nákupní podmínky

Provozovatel internetového on-line prodeje kontaktních čoček Aplikační centrum kontaktních čoček, Český Těšín, stanovuje následující dodací podmínky a podmínky pro nákup v této internetové prodejně:

* Internetový prodej se řídí platnou legislativou v České republice a EU.
* Prodej je možný jen zájemcům, kteří mají první aplikaci objednávaných čoček provedenou v aplikačním středisku u kontaktologa a zúčastňují se pravidelných následných kontrol.
* Objednávka je možná jen v případě, že předpis na korekci zraku není starší než 1 rok
* Nedodržení pokynů Vašeho kontaktologa může poškodit Váš zrak.
* Pokud nemáte dosud čočky aplikovány, můžeme Vám první aplikaci a pravidelné následné kontroly zajistit.
* Pokud chcete objednat dvě různé kontaktní čočky, musíte objednávat každou kontaktní čočku zvlášť. U obou objednávek musíte potvrdit, že kontaktní čočky byly aplikovány kontaktologem. U druhé objednávky stačí uvést pouze správnou emailovou adresu a v poznámce můžete uvést, že si přejete objednávky spojit.
* Úspěšné odeslání objednávky je vždy automaticky potvrzeno. Objednávka zboží bude v průběhu maximálně několika hodin ručně potvrzena e-mailem. Při objednávce na dobírku (poštovné a balné 99 Kč) bude zboží odesláno nejpozději do 5 pracovních dnů. V případě, že nebude možno zboží do 3 pracovních dnů odeslat, bude na tuto skutečnost objednávající upozorněn e-mailem. Zboží, které není skladem v ČR (například některé torické nebo multifokální kontaktní čočky) bude odesláno objednávajícímu v průběhu několika týdnů. V potvrzení objednávky (nebo následně po upřesnění dodavatelem v ČR) bude tato doba uvedena.
* Doprava zboží je zajišťována Českou Poštou jako doporučené psaní nebo cenný balík, a to podle ceny zásilky. Případné reklamace u České Pošty (například ztrátu zásilky) vyřizuje po Vašem upozornění naše prodejna.
* Doklady o nákupu a doručení zboží uschovejte laskavě pro případ reklamace nebo vrácení zboží. K reklamaci zboží je nutno doložit i šarži výrobku (LOT), která je uvedená na krabičce kontaktní čočky, abychom si mohli my a výrobce kontaktní čočky ověřit, že se jedná o originální zboží (navíc určené pro náš trh) a zakoupené v naší prodejně.

Tyto dodací a nákupní podmínky platí od 1. ledna 2009

Dobírka

Zásilku zaplatíte při převzetí zboží kurýrem České Pošty. Při platbě na dobírku uvádějte dodací adresu, na které budete v dopoledních hodinách, aby Vám bylo zboží dodáno do vlastních rukou. V případě , že nebudete doma zastižení , Česká Pošta Vám ve Vaší schránce zanechá zprávu o doručení. Na základě této zprávy si budete moci balíček s konktaktními čočkami vyzvednout na poště.
Cena balného a poštovného při platbě dobírkou je 99 Kč.

Bankovní převod

Platbu je třeba převézt na náš účet. Po odeslání objednávky obdržíte e-mail s údajemi potřebnými k převodu peněz – celková částka k úhradě, číslo našeho účtu (247660211/0300) a variabilní symbol, který bude uveden v e-mailu potvyrzujícím úspěšné přijetí objednávky. Peníze nám jsou připsány na účet během 1-3 dnů. Po kontrole platby zboží ihned odesíláme (pokud je v našem expedičním skladě) a nebo zboží okamžitě objednáváme v centrální skladě pro ČR.
Cena balného a poštovného při platbě bankovním převodem je 59 Kč.

Hotově

Zásilku zaplatíte při převzetí v optice Moje Brýle v Českém Těšíně nebo Třinci. Platba při osobním odběru je 0 Kč.
Vyzvednout zásilku je možné kdykoliv v pracovní době obou poboček optiky Moje Brýle.