Oční optika Brýle pro afriku Plastické operace očních víček Oční ordinace Český těšín

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Reklamace vady u kontaktní čočky

V případě, že kupující zjistí u kontaktní čočky zjevnou vadu nebo skrytou vadu, která způsobuje nepříjemné pocity (diskomfort) při nošení čočky, zašle tuto čočku zpět v roztoku a v pouzdru na kontaktní čočky k posouzení. Je nutno uvést i šarži (LOT) čočky, které je uvedeno na blistru a krabičce, abychom si mohli my a výrobce kontaktní čočky ověřit, že se jedná o originální zboží (navíc určené pro náš trh) a zakoupené v naší prodejně. Zároveň nás o vadě stručně informujte e-mailem na info@mojecocky.cz . Pokud by byla k posouzení závady zaslána vysušená čočka, není možno charakter vady již zjistit a reklamace nebude uznána.
Reklamace nebude uznána pokud závada vznikla špatnou manipulací s kontaktní čočkou nebo vzniklo-li poškození použitím roztoku nebo použitím prostředku, který není určen k péči o kontaktní čočky.

Vrácení zboží

Kupující může zboží (i bez udání důvodu) v neporušeném stavu do dvou týdnů ode dne obdržení zásilky vrátit. S vráceným zbožím je nutno zaslat i potvrzení o zaplacení zboží (účtenku) a potvrzení o převzetí zboží. Kupujícímu budou bez prodlení vráceny peníze, které za zboží zaplatil.

Tento reklamační řád platí od 1. října 2006