Čočky Mediflex mění svůj název na Medivue

Prémiová řada MEDIFLEX se mění na MEDIVUE®

Moje čočky s.r.o. poskytují své služby od roku 1997. Vzhledem ke změně tržního prostředí se i my chceme přizpůsobit aktuálním trendům. Proto jsme pro Vás vybrali takového dodavatele kontaktních čoček, který dokáže spojit nejvyšší kvalitu s příjemnou cenou. Naší volbou jsou kontaktní čočky MEDIVUE® společnosti CooperVision®, které jsou výhradně určené pro oční ambulance.

Akce 3 + 1, cena i parametry zůstávají.

  • Mediflex Elite -> Medivue® Premier
  • Mediflex Expert + -> Medivue® Evolve +
  • Mediflex Max 1day -> Medivue® More 1day
  • Mediflex Everyone 1day -> Medivue® Clear 1day
  • Mediflex Everyone -> Medivue® Clear

 


Ale to není VŠECHNO

Nositelé kontaktních čoček firem Alcon (Air Optix aqua)Johnson & Johnson (Acuvue oasys) případně Bausch & Lomb (PureVision, Soft Lens)od nás v rámci pravidelných kontrol obdrží ZDARMA zkušební pár kontaktních čoček od společnosti CooperVision® . Budete-li spokojeni, můžete si je objednat on-line po předchozím přihlášení do VIP zóny.

Výhody pro naše klienty: AKCE 3+1

Koupíte-li v průběhu jednoho roku 3 balení kontaktních čočekčtvrté balení máte ZDARMA. (Nemusíte kupovat vše najednou, objednávky se kumulují a každé 4. balení daného typu KČ je pro vás zdarma.) Příklad: Medivue premier stojí 790 Kč s DPH, tedy za rok 4 balení (3+1 zdarma) 2 370 Kč s DPH. Cena jednoho balení Vám vyjde na 592 Kč s DPH. Nákupem kontaktních čoček podpoříte českou firmu Moje čočky s.r.o. V případě dotazů volejte na telefon: 777 311 532.